Služby

Tvorba webstránok

Web stránky na mieru pre všetky segmenty so silnou orientáciou na používateľa s dosiahnutím čo najväčšej výkonnosti s cieľom splniť očakávania a ciele potencionálneho zákazníka o vaše služby.

Zistiť viac

Tvorba e-shopov

Predávajte svoje produkty a služby online. E-shop s unikátnym dizajnom, prispôsobený aktuálnej dobe, ktorý plní ciele s automatizáciou aby ste sa mohli plne sústrediť na predaj a vyhnúť sa časovo náročným generickým činnostiam.

Zistiť viac

Komplexný digitálny marketing

Na webe to nekončí. Online priestor predstavuje takmer neobmedzene možnosti. Sociálne siete, PPC reklama, bannery, emailing…
Poďme si spoločne vybrať to, čo má naozaj zmysel, čo bude reálne fungovať, a venovať sa tomu naplno.

Zistiť viac

Správa sociálnych sietí

Kreatívny obsah a vhodne zvolené sociálne siete. Na základe stanovenej stratégie komunikácie oslovíme správnu cieľovú skupinu a vašich potenciálnych zákazníkov.

Zistiť viac

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

Návštevnosť pre svoj web sa dá dosiahnuť aj bez nutnosti spúšťania reklamných kampaní. Optimalizáciou pre vyhľadávače dosiahneme to, že vás vaši potenciálny zákazníci na webe ľahšie nájdu. Zvýši sa počet návštevníkov vašej webstránky, a tiež aj počet konverzií a predajov.

Zistiť viac
SEO - optimalizácia pre vyhľadávače

Reklamné kampane

Oslovte široké publikum cez PPC, bannerovú reklamu, či video kampaň. Zvýšime povedomie a podielu značky na trhu pomocou efektívnych kampaní. Ide o efektívny nástroj na dosiahnutie stanovených marketingových cieľov.

Grafický dizajn a tlač

Potrebujete vytvoriť originálny grafický návrh, ktorý zaujme a upúta pozornosť cieľovej skupiny? Kompletná grafická príprava katalógov, brožúr, letákov a online marketingových materiálov. Zabezpečíme vám aj ich tlač.

Tvorba loga a branding

Zákazník je vyberavý. Pred každým nákupom zvažuje. Hľadá informácie, číta recenzie porovnáva. Preto je potreba tvoriť silnú značku už na začiatku podnikania. Nájdeme cestu, ako odovzdať poslanie firmy a jej vízie, nájsť argumenty, ktoré dokážu zákazníka presvedčiť a zároveň sa stotožniť so značkou.

Foto & video produkcia

Rozpovedzte svoj výnimočný príbeh prostredníctvom obrazu. Či už ide o produktové fotografie, obsah na sociálne siete alebo promo video.

Podpora a správa

Získajte stabilného partnera v digitálnom svete. Vďaka moderným technológiám a skúsenostiam sa postaráme o vaše podnikanie a spoločne ho posunieme vpred.

Každá situácia si vyžaduje individuálne nasadenie pri riešení a tvorbe. Tvoríme na základe vašich požiadaviek. Usmerníme vás a zrealizujeme pre vás najlepší výsledok.