Optimalizácia pre vyhľadávače

SEO optimalizácia zaručí prísun návštevníkov, ktorí majú záujem o vaše produkty a služby.
S väčšou kvalitou návštevníkov a počtom zároveň stúpne počet objednávok vašich produktov, služieb. Zvýšite tržby a hlavne povedomie o existencii vašej značky.

Väčšina ľudí klikne na jeden z prvých troch výsledkov vyhľadávania. Ak vyhľadávač Vašu stránku nevyhodnotí ako relevantnú k danému dopytu, tak sa o Vás potenciálny zákazník ťažko dozvie. Preto je pozícia vo vyhľadávači pre Váš biznis veľmi dôležitá.

Obsahové SEO

Kvalitným a optimalizovaným obsahom jednotlivých stránok, článkov a produktov vylepšíme Vaše pozície vo vyhľadávaní. Jedinečný a prínosný obsah je základom budovania pozícií.

Indexácia stránok

Všetky podstránky Vášho webu prejdú dôkladnou analýzou. Vďaka tomu následne zabezpečíme ich indexáciu na relevantné kľúčové slová. Vaši zákazníci Vás tak ľahko nájdu.

Technická optimalizácia

Vyhľadávače tiež hodnotia aj technické faktory - rýchlosť načítavania stránky a technickú optimalizáciu. Tieto totiž majú vplyv na používateľskú skúsenosť a hodnotenie kvality webstránky vyhľadávačmi.

Odstránenie chýb

Postaráme sa o odstránenie chýb brániacich indexácií dôležitých stránok a ich zobrazovaniu na požadované kľúčové slová. Na základe analýzy aktuálnej situácie nájdeme vhodné riešenie pre Váš web.

Linkbuilding

Množstvo kvalitných odkazov z relevantných stránok napovedá Google, že ste vo svojom odbore rešpektovaná firma. Pripravíme pre Vás obsah a zabezpečíme jeho publikovanie na relevantných webstránkach a portáloch.

Lokálne SEO

Dôležité je sústrediť sa aj na ľudí, ktorí sa nachádzajú vo Vašom okolí. Vďaka lokálnej SEO optimalizácií sa ľudia vo Vašom regióne dozvedia o Vašich produktoch, službách a Vašej prevádzke.

Pripravíme analýzu Vašich cieľov, konkurencie, produktu, cieľovej skupiny a audit súčasnej stratégie SEO

Vypracujeme zoznam relevantných kľúčových slov

Navrhneme odporúčania pre copywriting webstránky

Vytvoríme content marketingovú stratégiu na zlepšenie pozícií pre zvolené kľúčové slová

Navrhneme webstránky, na ktorých sa budú uverejňovať príspevky (guest blogy) odkazujúce na Váš web

Pravidelne Vám budeme zasielať reporting s odporúčaniami na zlepšenie SEO

Koľko stojí SEO?

Na stanovenie ceny potrebujeme najprv spraviť SEO audit webstránky. Na základe toho Vám potom vieme vypracovať cenovú ponuku.

Chcem SEO audit webstránkyChcem stretnutie

Realizované projekty

Vybrali sme pár projektov, na ktorých realizáciu sme obzvlášť hrdí,
a predstavíme vám ich podrobnejšie.