Komplexný digitálny marketing

Komplexný digitálny marketing predstavuje komplexný balíček služieb na mieru podľa vašich potrieb. Tím marketingových špecialistov sa postará o kompletnú prípravu a realizáciu. Taktiež zabezpečíme reklamný a mediálny priestor podľa individuálnych potrieb.

Tím špecialistov

Na každom projekte spolupracuje tím, v ktorom sú špecialisti na online reklamu, optimalizáciu pre vyhľadávače, sociálne siete, e-mail marketing, grafici, či UX dizajnéri.

Jediný dodávateľ

Zjednodušte svoju komunikáciu s dodávateľmi online služieb. So všetkými požiadavkami sa stačí obrátiť na nás a my sa už postaráme o ich zabezpečenie.

Ak niektorú službu nevieme zabezpečiť interne, vďaka doteraz realizovaným projektom máme sieť overených dodávateľov.

Projektový manažment

Kedykoľvek je vám dostupný projektový manažér, ktorý má projekt na starosti. Ten koordinuje prácu špecialistov a má tak prehľad o tom, ako projekt postupuje, ako plníme jednotlivé ciele a aké su aktuálne výsledky.

Zároveň je vám prehľad projektu dostupný aj prostredníctvom nášho online systému.

Čo všetko digitálny marketing na mieru zahŕňa?

Každá situácia si vyžaduje individuálne nasadenie pri riešení a tvorbe. Preto sa nedá jednoducho popísať, čo všetko komplexný digitálny marketing obnáša. Ide o všetky efektívne riešenia a nástroje, vďaka ktorým zabezpečíme rast Vašej značky. Online svet prináša každý deň nové možnosti. Vždy preto hľadáme spôsoby, ako kreatívne osloviť Vašich zákazníkov.

Ak sa chcete dozvedieť viac alebo Vás zaujíma cena, radi sa s Vami stretneme. Radi Vám zodpovieme všetky otázky a priblížime detaily našej spolupráce.

Chcem stretnutie

Realizované projekty

Vybrali sme pár projektov, na ktorých realizáciu sme obzvlášť hrdí,
a predstavíme vám ich podrobnejšie.